اولین نفر باشید

هنوز نظری برای این کسب‌وکار ثبت نشده. اولین نفری باشید که درباره اون صحبت می‌کنید و به بقیه معرفیش می‌کنید. همچنین می‌تونید آدرس این صفحه رو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بقیه هم بیان و نظر بدن.

درباره جهان ابزار - فروشگاه ابزارآلات و تجهیزات صنعتی و ساختمانی

درباره جهان ابزار - فروشگاه ابزارآلات و تجهیزات صنعتی و ساختمانی

خرید انواع جعبه بکس در انواع مختلف با بهترین قیمت فروشگاه جهان ابزار از سال 1384 و با هدف برندسازی و واردات محصولات شرکت های بزرگ، حضوری فعال و همه ساله در نمایشگاه های داخلی و خارجی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی داشت که حاصل آن همکاری با برندهایی چون بوش (Bosch)، هیوندای (Hyundai)، روبیکن (Rubican)، رونیکس (Ronix)، ایران پتک، نووا (Nova)، ماکیتا (Makita)، آروا (Arva)، تاپتول (Toptul)، دوو (Daewoo)، ای پی ان (APN Tools) و ... بود که کار بازاریابی و فروش محصولات خود را در بازار منطقه شمال غرب کشور، به جهان ابزار سپردند. این فروشگاه در حال حاضر گروه های مختلفی از ابزارهای برقی و شارژی، ابزارهای بادی، ابزارهای دستی، دستگاه های جوش و برش، و ابزارهای کارگاهی و گاراژی، و ... را برای مشتریان تأمین می نماید.

اطلاعات تماس

04134247171info@jahanabzar.com
تبریز - ۳۰۰ متر بعد از پل تراکتورسازی - نبش کوی اتحاد - پلاک 1

این کسب و کار فعال است

این کسب‌و‌کار بصورت پویا در معتبره فعالیت دارد و از مشتریان خود می‌خواهد تا نظراتشان را در معتبره ثبت کنند و به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

درباره معتبره

ما با نظرات جعلی مبارزه می کنیم

شما می توانید نظرات مشکل دار را گزارش کنید

معتبره شما را به ثبت نظرات خوب و با کیفیت دعوت می کند

با این ۸ نکته نظرات با کیفیت و موثر بنویسید.