سلام ما معتبره هستیم :)

معتبره وابسطه به هیچ سازمان یا نهاد دولتی یا خصوصی نیست و از هیچ برندی حمایت نمی‌کنه. هیچ نظری سانسور یا حذف نمیشه (مگر خلاف قوانین معتبره) و تبلیغ هیچ کسب‌وکاری رو انجام نمیدیم. ما به شفافیت و صداقت اعتقاد داریم و در این راه پایدار خواهیم موند. معتبره مرجعیه بی‌طرف، شفاف، برپایه نظرات مردم و همیشه به روز، که می‌خواد قدمی هرچند کوچک در بهتر کردن فضای کسب و کارهای اینترنتی انجام بده.

معتبره دقیقا چیه؟

برای پاسخ به شما، اول ازتون سوالی میپرسم. شده بخواید محصولی رو از یک پیچ اینیستا یا یک وب سایت تازه تاسیس خرید کنید اما ندونید که میشه بهش اعتماد کرد یا نه؟ مثلا پولتون رو بالا نکشه؟ سرعت تحولیش خوب باشه؟ یا کالایی که تحویل میده دقیقا همونی باشه که داره میگه؟ برای ما که زیاد پیش میومد و در نهایت مجبور می‌شدیم از یک وب سایت معروفتر اما با قیمتی بیشتر خرید کنیم.

اما حالا با وجود معتبره، این مشکل دیگه برطرف میشه

به لطف معتبره، مردم جایی رو دارن که می تونن تجربه و نظراتشون رو بدون نگرانی از حذف و یا سانسور شدن بنویسن و با مطالعه نظرات سایر کاربران، کسب و کارهای معتبر رو پیدا کنن. اینطوری برای خودشون و دیگران تجربه بهتری از استفاده از خدمات کسب و کارهای اینترنتی رو فراهم میکنن.

ما میدونیم که انسان‌ها دوست دارند دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنند و اونو ارتقا بدند.

بنابراین ما سیستم اعتباردهی معتبره رو بوجود آوردیم. ما، مردم با کمک همدیگه کسب و کارهای خوب و معتبر رو به هم معرفی میکنیم و همچنین اگر تجربه استفاده از خدمات یک کسب و کار بد رو داشتیم به هم اطلاع میدیم تا بقیه هم این حس بد رو تجربه نکنن

اینطوری خیلی سریع کسب و کارهای خوب شناسایی میشن و رشد میکنن و کسب و کار‌های ضعیف و حتی کلاه بردار از فعالیت در اینترنت ایران ناتوان میشن

برای آشنایی بیشتر با معتبره پیشنهاد می کنیماینجا کلیک کنید