بازار اینترنتی گیلار

بازار اینترنتی گیلار

1 نظرخوب
در دسته بندی  ابزار و تجهیزات

تعداد نظرات  1

فیلتر نظرات براساس

قدیمی ترین فروشگاه اینترنتی

من قبل از دیجی کالا بازار اینترنتی گیلار رو میشناسم و ازش خرید کردم.

درباره بازار اینترنتی گیلار

درباره بازار اینترنتی گیلار

گیلار به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمال ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک و پروانه کسب از اتاق اصناف ایران می باشد، فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1385 آغاز کرده است. فروشگاه گیلار فعالیت خود را ابتدا در زمینه ی خرده فروشی اینترنتی شروع کرد و بعد نسبت به واردات مستقیم اقدام کرد و با قیمت بسیار پایینی که داشت به سرعت محبوب شد. در بازار اینترنتی گیلار همه ی کسانی که کالایی برای فروش به دیگران دارند می توانند عضو شده و طی همکاری با گیلار کالای خود را در اختیار دیگران قرار دهند، اینها در واقع تأمین کنندگان کالاهای گیلار هستند که با حضور خود موجب تنوع محصولات این سایت شده اند. محصولاتی که بدون واسطه و یا با کمترین واسطه به دست مشتری می رسد و همین باعث می شود علاوه بر اینکه تورم کاهش یابد از اتلاف انرژی و وقت زیادی نیز جلوگیری به عمل آید.

اطلاعات تماس

01333500032info@Gilar.ir
گيلان- رشت- بلوار شهدای گمنام- کوچه شهید مسعود رضاپور- ساختمان رایان- بازار اینترنتی گیلار- کد پستی: 4159819967

عدم فعالیت مالک

مالک این کسب‌وکار هنوز فعالیت خودش را در معتبره آغاز نکرده است. ممکن است از وجود این صفحه اطلاعی نداشته باشد یا تمایلی برای پاسخ به نظرات مشتریان خود ندارد.

آیا این کسب و کار متعلق به شما است؟

مالکیت صفحه کسب‌وکار خود را دریافت کنید تا به ابزارهای رایگان معتبره دسترسی پیدا کنید و از امروز به مشتریان خود نزدیکتر شوید

درباره معتبره

ما با نظرات جعلی مبارزه می کنیم

شما می توانید نظرات مشکل دار را گزارش کنید

معتبره شما را به ثبت نظرات خوب و با کیفیت دعوت می کند

با این ۸ نکته نظرات با کیفیت و موثر بنویسید.