فروشگاه آنلاین حجرک

فروشگاه آنلاین حجرک

0 نظرمتوسط
در دسته بندی  تجهیزات بهداشتی
اولین نفر باشید

هنوز نظری برای این کسب‌وکار ثبت نشده. اولین نفری باشید که درباره اون صحبت می‌کنید و به بقیه معرفیش می‌کنید. همچنین می‌تونید آدرس این صفحه رو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بقیه هم بیان و نظر بدن.

به تازگی نظر داده شده

کسب و کار هایی که به تازگی در آنها نظر ثبت شده است

درباره فروشگاه آنلاین حجرک

درباره فروشگاه آنلاین حجرک

فروشگاه اینترنتی حجرک فعالیت خود را از سال 1390 به عنوان تامین کننده محصولات بهداشتی و خوراکی خارجی نظیر شوینده‌های ماشین ظرفشویی و انواع قهوه، چای، دمنوش، شکلات و ... برای‌ فروشگاه های اینترنتی مختلف آغاز کرد. شما می‌توانید انواع محصولات بهداشتی و خوراکی مورد نیاز خود را از دسته بندی های مختلف مانند بهداشت منزل بهداشت شخصی تنقلات نوشیدنی سرد و گرم و مواد غذایی و از برندهای finish, fairy, ahmad tea, nescafe, nutella و ....با بهترین قیمت و بالاترین تاریخ مصرف خرید کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن درهرکجای ایران سفارش خود را تحویل بگیرید.

اطلاعات تماس

02166977243info@hojrak.ir
تهران، خیابان امام خمینی، خیابان شهید مرادی، خیابان منصوریه، پلاک2، واحد

عدم فعالیت مالک

مالک این کسب‌وکار هنوز فعالیت خودش را در معتبره آغاز نکرده است. ممکن است از وجود این صفحه اطلاعی نداشته باشد یا تمایلی برای پاسخ به نظرات مشتریان خود ندارد.

آیا این کسب و کار متعلق به شما است؟

مالکیت صفحه کسب‌وکار خود را دریافت کنید تا به ابزارهای رایگان معتبره دسترسی پیدا کنید و از امروز به مشتریان خود نزدیکتر شوید

درباره معتبره

ما با نظرات جعلی مبارزه می کنیم

شما می توانید نظرات مشکل دار را گزارش کنید

معتبره شما را به ثبت نظرات خوب و با کیفیت دعوت می کند

با این ۸ نکته نظرات با کیفیت و موثر بنویسید.