تعداد نظرات  5

فیلتر نظرات براساس

بیت۲۴

تسویه سریع ریالی نقطه قوتشونه

صرافی سریع بیت۲۴

موقع فروش خیلی سریع تسویه میکنن و پشتیبانیشون هم هر وقت مشکل داشتم حل کردند

پشتیبانی خوب بیت۲۴

بیت۲۴ صرافی خوب و سریعی هست نقطه قوتش هم پشتیبانی خوب هست

تجربه 2 ساله

من با خیلی از صرافی های ایرانی کار کردم . طبق تجربه 2 سالم صرافی بیت24 بهترین پشتیبانی رو بین سایت های ایرانی داره بیشترین تعداد ارز را پشتیبانی میکنه و سریعترین ارسال ارز و واریز ریال به حساب بانکی را داره. به فعالان حوزه ارز دیجیتال پیشنهاد میکنم حتما با وبسایت بیت 24 خرید و فروش ارز دیجیتال کنند.

عالی

دو سال هست استفاده میکنم ، در روزهای اول یادمه یه ارز خریدم و آدرس رو اشتباهی فرستادم و هیچ اطلاعاتی راجب ارزها نداشتم و پشتیبانی پیام دادم و آدرس صحیح رو دادم و در لحظه واسم ارز خریداری شده رو ارسال کرد، یه مورد دیگه اینکه دو سال قبل هر ارزی رو می‌فروختم در لحظه پول نقد نیومد به حسابم و حداکثر دو س... نمایش بیشتر

درباره بیت 24

درباره بیت 24

بیت ۲۴ یک سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای مبادله دارایی‌های دیجیتال و رمزارزهای بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش، تتر و سایر ارزهای دیجیتال با پول رایج ایران (ریال) است که با هدف حذف واسطه‌ها باعث سهولت و امنیت در خرید و فروش شده و همچنین امکان خرید و فروش ۲۴ ساعته را برای مشترکین به وجود می‌آورد.

اطلاعات تماس

021-28428770bit24cash@gmail.com
تهران امیر آباد پردیس فنی دانشگاه تهران واحد 505

عدم فعالیت مالک

مالک این کسب‌وکار هنوز فعالیت خودش را در معتبره آغاز نکرده است. ممکن است از وجود این صفحه اطلاعی نداشته باشد یا تمایلی برای پاسخ به نظرات مشتریان خود ندارد.

آیا این کسب و کار متعلق به شما است؟

مالکیت صفحه کسب‌وکار خود را دریافت کنید تا به ابزارهای رایگان معتبره دسترسی پیدا کنید و از امروز به مشتریان خود نزدیکتر شوید

درباره معتبره

ما با نظرات جعلی مبارزه می کنیم

شما می توانید نظرات مشکل دار را گزارش کنید

معتبره شما را به ثبت نظرات خوب و با کیفیت دعوت می کند

با این ۸ نکته نظرات با کیفیت و موثر بنویسید.