افرا دیتا ، هاست تخصصی وردپرس

افرا دیتا ، هاست تخصصی وردپرس

0 نظرمتوسط
اولین نفر باشید

هنوز نظری برای این کسب‌وکار ثبت نشده. اولین نفری باشید که درباره اون صحبت می‌کنید و به بقیه معرفیش می‌کنید. همچنین می‌تونید آدرس این صفحه رو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بقیه هم بیان و نظر بدن.

درباره افرا دیتا ، هاست تخصصی وردپرس

درباره افرا دیتا ، هاست تخصصی وردپرس

در افرا دیتا هاست تخصصی وردپرس با کنترل پنل Plesk Onyx و هاست لینوکس با کنترل پنل cPanel ارائه می شود. همچنین برای سایت های فروشگاهی و سازمانی و پر بازدید هاست وردپرس ویژه با عنوان میزبانی وب پرمیوم با کنترل پنل پلسک ارائه می گردد. کلیه این سرویس ها به صورت حرفه ای مانیتورینگ و پشتیبانی می گردند. خدمات مدیریت سرور یا Server Management افرا دیتا مجموعه خدمات راه اندازی ، بهینه سازی ، تامین امنیت ، نظارت و مانیتورینگ و… در قالب بسته های متفاوت به شرکت ها و سازمان ها ارائه می شوند. همچنین در کنار خدمات مدیریت سرور بنا بر نیاز ارائه انواع سرور های فیزیکی یا هوشمند به صورت مدیریت شده ارائه می گردد.

اطلاعات تماس

021-75038780Help@Afradata.email
تهران ، تقاطع ولیعصر و خیابان دکتر بهشتی ، ابتدای خیابان عبادی ، پلاک 15 ، طبقه 3 ، واحد 5

عدم فعالیت مالک

مالک این کسب‌وکار هنوز فعالیت خودش را در معتبره آغاز نکرده است. ممکن است از وجود این صفحه اطلاعی نداشته باشد یا تمایلی برای پاسخ به نظرات مشتریان خود ندارد.

آیا این کسب و کار متعلق به شما است؟

مالکیت صفحه کسب‌وکار خود را دریافت کنید تا به ابزارهای رایگان معتبره دسترسی پیدا کنید و از امروز به مشتریان خود نزدیکتر شوید

درباره معتبره

ما با نظرات جعلی مبارزه می کنیم

شما می توانید نظرات مشکل دار را گزارش کنید

معتبره شما را به ثبت نظرات خوب و با کیفیت دعوت می کند

با این ۸ نکته نظرات با کیفیت و موثر بنویسید.